Ölvecký krstil knihu

Ölvecký krstil knihu

23. september 2015 patril krstu knižky Nora Ölveckého Nečakaná diagnóza. Krst prebiehal v Krajskej knižinici Karola Kmeťka v Nitre a niesol sa v znamení viacerých nečakaných udalostí. 

Noro so svojou torto-knihou
Noro so svojou torto-knihou

Nečakane sme viacerí takmer nestihli prísť načas – ale napokon sa to o päť minúť päť. Nečakane prišiel na krst básnik Mirko Kapusta, ktorý prečítal úryvok z knižky. A tak trochu nečakane knižku pokrstil nezávadnou vodou aj malý „čitateľ“, ktorého strašne lákal malý napustený bazénik. Voda v tomto bazéne bola zaručene nezávadná – za to ručil hydrobiológ Noro 🙂 Aj preto sa krstná mama Soňa Rebrová nebála ponoriť ruky do vody a knihu pokrstiť.

Tfuj, tfuj, prajeme jej úspešný predaj!

12002113_1172991439380910_139580786330280141_nZo srdca ďakujem všetkým, ktorí prišli. Veľmi si to vážim,“ poďakoval na záver takmer so slzami v očiach autor, ktorého okrem hojnej účasti dojala aj torta v tvare knihy, ktorú mu nečakane na krst priniesli manželka a švagor. Atmosféra na krste bola úžasná a všetci sa cítili veľmi príjemne.

„Ďakujem aj mojim kolegyniam spisovateľkám, že ma prišli podporiť. Ružena Scherhauferová, Zuzana Bilavska, Andrea Novosedlíková, Lucy Lu Braun,Jenny Rodriguez, Jana Chmelová, Zuzana Seda….a básnik Miroslav Kapusta. Mirko, bolo to ohromné a veľmi príjemné prekvapenie.

Knihu krstila Soňa Rebrová
Knihu krstila Soňa Rebrová

Ďakujem spisovateľke a vydavateľke Soňa Rebrová, že moju knihu vydala a dnes ju uviedla do života. Soni, ďakujem ti veľmi pekne.

Ďakujem aj pracovníčkam Krajskej knižnice Karola Kmeťka v Nitre a pani riaditeľke Mgr. Monike Lobodášovej za možnosť pokrstiť knihu v príjemných priestoroch knižnice, za propagáciu knihy a krstu.“

Knihu nájdete vo všetkých dobrých kníhkupectvách a aj u nás na našej webstránke, kde si ju môžete priamo zakúpiť za výhodnú cenu:

http://new.bestseler.sk/produkt/noro-olvecky-necakana-diagnoza/

Všeobecné obchodné podmienky

10/04/2015

Termíny besied s N. Ölveckým

10/04/2015

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.