Novinky na Vianočný trh

Novinky na Vianočný trh

Vydavateľstvo BESTSELER pripravilo pre svojich čitateľov lahôdky na Vianočný trh. Aktuálne vyjde viacero knižných noviniek z rôzneho súdka – nájdete u nás historický román, román plný napätia, ale aj obľúbené ženské čítanie na tému vzťahov.

Na Vianočný trh u nás vychádzajú tieto tri tituly:

Mr. Dokonalý
Mr. Dokonalý

Blanka Svobodová: Mr. Dokonalý

Johana je samostatná moderná žena. Nepotrebuje priemerného priateľa, ona chce viac. Chce k mužovi vzhliadať, chce zažívať živočíšny chtíč, chce túžiť. Životná náhoda jej prihrá do cesty jeho – Mr. Dokonalého. Všetko je na okamih ako sen. Johana získava rovnocenného partnera, ktorý aktuálnemu priateľovi nesiaha ani po päty.
Šťastie ale nikdy netrvá večne. Snáď preto, aby sa neomrzelo, aby sa nám neprejedol prílišný blahobyt… Kniha plná napätia, smiechu, ale aj iróne, písaná z nadhľadom, poteší každú vášnivú čitateľku ženských románov.
Blanke Svobodovej už vyšiel tento rok román Tajnostkár.
Objednať si za zvýhodnenú cenu 4,50 eur  tu: Mr. Dokonalý

 

Prekliata
Prekliata

Ružena Scherhauferová: Prekliata

Mladý manželský pár, Melisa a Gabriel, si kúpili od záhadnej starej panej vilu pod úpätím hôr. V treťom dome od nich býva svojská a jednoduchá Anina, ktorá si získa Melisinu priazeň. Naopak, Gabrielovi už od začiatku na nej niečo prekáža.
Zhodou okolností sa Gabriel nechtiac zapletá s touto čudnou ženou, ktorej sa páči… a na pozemku sa začne zjavovať postava v čiernom.

Vila ukrýva tajomstvá predchádzajúcej, nie veľmi šťastnej rodiny. Gabriel zisťuje, že vo vedľajšom opustenom dome niekto prespáva. Za každú cenu chce zistiť , kto si dovoľuje rušiť ich rodinný pokoj.
Anina svoje požiadavky stupňuje, dej sa zauzľuje a neskôr aj Melisa zisťuje, že ich niekto sústavne obťažuje. Príde jar a Anina sa zrazu prejaví. Je to prekliata, zlá žena…
Život Melisy a Gabriela je ohrozený.
Objednať si za zvýhodnenú cenu 4,50 eur  tu: Prekliata

 

Piate prikázanie: NEZABIJEŠ
Piate prikázanie: NEZABIJEŠ

Tatiana Macková: Piate prikázanie: NEZABIJEŠ

Nad Okcitániou sa zatiahli hrozivé mraky.
Kraj na juhu Francúzska, zvaný Languedoc, obchádzal tieň smrti.
Kraj, pýšiaci sa vzdelanosťou a hrdou kultúrou, bol odsúdený na zánik.
Nastali dni, kedy sa rytieri a bojovníci svätého kríža brodili krvou kresťanov, dym zakryl oblohu a mnohí z nich zostali zdesení vlastnou krvilačnosťou.
Dva dni im stačili na vyvraždenie mesta, iba prvého v rade ďalších miest.
21.a 22. júl roku 1209 sa zapísal do histórie smrťou nevinných obetí. Masaker v Béziers neprežil nikto. Podľa svedkov nebol ušetrený žiadny vek ani pohlavie. Jediný muž, žena, či dieťa.
„Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.“
„Zabite ich všetkých. Boh rozpozná svojich,“ tak znel rozkaz.
Bol naozaj splnený do bodky?
Objednať si za zvýhodnenú cenu 4,50 eur  tu: Piate prikázanie: NEZABIJEŠ

Termíny besied s N. Ölveckým

10/19/2015

Stretnutie 30 spisovateľov

10/19/2015

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.