Michaela Galambošová: Manipulátor

Michaela Galambošová: Manipulátor

ManipulátorNovinka z vydavateľstva BESTSELER vyšla v júli 2015. Keď sa krehká študentka Eva zoznámi s Jozefom, ktorý sa pýši zdravým životným štýlom, záujmom o alternatívnu medicínu a vyšportovanou postavou, rozum ju presviedča, že by mohol byť dokonalým partnerom. 

Napriek vnútorným pochybnostiam vhupne do vzťahu rovnými nohami. Z Jozefa sa však vykľuje tyran a manipulátor, zameraný len na svoje ciele a požiadavky. On je vo všetkom úžasný a dokonalý, Eva môže snáď za všetko: je príliš tučná, nedôsledne upratuje, nechce mu zadarmo pomáhať na stavbe vysneného zrubu.
Svojimi poznámkami a zhadzovaním dostáva Evu až na hranicu únosnosti. Ako sa však dostať z područia manipulátora? Dokáže sa Eva oslobodiť spod znôšky jeho lží, presviedčania a klamstiev, alebo ju ovplyvní tak, že s ním navždy spúta svoj život?

Podrobnosti

  • Počet strán: 250 strán
  • Väzba: brožovaná väzba
  • Rozmer: 120×180 mm
  • Hmotnosť: 240 g
  • Jazyk: slovenský jazyk
  • ISBN: 9788096996872
  • Rok vydania: 2015

Objednávajte si u nás za bezkonkurenčnú cenu 5,50 eur  (plus poštovné). Stačí poslať vašu adresu s názvom knihy na redakcia@bestseler.sk

Galambošová, Michaela

08/04/2015

Noro Ölvecký : Nečakaná diagnóza

08/04/2015

One Thought on Michaela Galambošová: Manipulátor

  1. Knižka Manipulátor je pútavo napísaná a hoci spisovateľka na začiatku píše , že je to fikcia úplne verne opísala manipulátora aj jeho obete . Našťastie to nie je môj prípad , ale poznám takýchto ľudí vo svojom okolí a bohužiaľ je ich viac ako dosť .Knižku vrelo odporúčam , je vhodná aj ako vianočný darček . Som rada , že máme ďalšiu výbornú slovenskú spisovateľku a teším sa na ďalšiu tvorbu

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.