Jarkovská, Erika

Erika JarkovskáErika Jarkovská prežila detstvo v Turčeku uprostred Kremnických vrchov, vyštudovala chémiu v Banskej Štiavnici, pracuje a žije s rodinou vo Zvolene. Obdivuje vesmír a hviezdy, medzi jej koníčky okrem písania patrí čítanie.

Písanej tvorbe sa venuje od roku 2010.

Čoraz viac sa na knižnom trhu etabluje ako autorka romanticko – dobrodružných príbehov, v ktorých sa zameriava na históriu Severnej Ameriky 19. storočia.
Jej príbehy sa opierajú o skutočné udalosti a životy skutočných osôb, pretože ju baví dotvárať ich osudy. Nevyhýba sa ani témam zo súčasného Slovenska, i keď tým sa do budúcna plánuje venovať len okrajovo.

V roku 2013 jej vyšla vo vydavateľstve Koruna elektronická kniha Bojovníci dúhy – Pomsta bojovníkov . V roku 2015 jej vychádza prvá kniha v tlačenej verzii, vo vydavateľstve Bestseler: Mŕtvi nemôžu milovať: román o láske s kriminálnou zápletkou, okorenený štipkou irónie, humoru a nadhľadu. Hneď na to nasleduje román

Osamelé vtáča (Koruna, 2015): príbeh o láske, s prídavkom jej obľúbenej témy, ku ktorej sa stále vracia: Indiánom.

Erika písať neprestáva a v šuflíku má pre každý prípad vždy uložených niekoľko románov.

Bilavská, Zuzana

08/03/2015

Ölvecký, Norbert

08/03/2015

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.