Edičný plán na rok 2022

Edičný plán na rok 2022

Mnohí sa nás pýtate, aké romány budeme vydávať v roku 2022. Prezradíme vám, že ostaneme verný slovenským autorkám, ktorých knihy už dlhodobo vydávame a ktoré majú dobré ohlasy. Ale pribudne aj jeden sexi erotický román od muža spisovateľa. Vraj vie, ako zbaliť každú 🙂

Edičný plán

marec 2022:
Emily D. Beňová Dotyk túžby (reedícia): táto knižočka v mäkkej väzbe sa už takmer úplne všade vypredala, a preto vám prinesieme jej reedíciu v pevnej väzbe, s obohatením obsahu a novou obálkou. Máte sa na čo tešiť. Príbeh Molly, ktorá sa musí vydať, aby zdedila otcove peniaze, chytil mnohých za srdce. Vydá sa, alebo si vyberie život bez peňazí, ktoré tak miluje? A budú nakoniec peniaze silnejšie ako láska?

apríl 2022:
Karina Janská: Neutíchajúca pieseň Afroditinej gitary. Aj Karina sa stala vašou obľúbenou autorkou a u nás jej vyšli dva tituly. Neutichajúca pieseň Afroditinej gitary je ľúbostný román, v ktorom autorka, žijúca na Cypre, skĺbila pravdivé historické fakty ostrova okolo ľúbostného príbehu Andreasa a Sofie. Všetko, čo v knihe napísala, sa skutočne aj udialo. A to dokonca priamo v jej rodine…

máj 2022:
Mark E. Pocha: Aj TEBA dostanem! Erotické romány sú u nás veľmi obľúbené. Aj preto sme vlani spustili stránku erotickeromany.sk, kde si môžete prečítať šteklivé poviedky a vybrať si z ponuky románov, ktoré vás oslovia. V tomto prípade nepôjde o klasický román, ale o zbierku erotických poviedok. Hlavní hrdinovia sú muži, ktorí po tom túžia a užívajú si, ale aj ženy, ktoré majú na chuť na drsnú hru…

jún 2022:
Hana Repová: ľúbostný román. Hana Repová je najpredávanejšou autorkou nášho vydavateľstva, a v tomto roku pre vás pripravila rovno dva romány. Jeden bude pokračovaním série Súkromné problémy, a druhý bude o – ako inak – láske, vzťahoch, živote… Názov románu zatiaľ neprezradíme.

júl 2022:
Vicky Hill: Zamiluj sa do mňa 2 (druhý diel tetralógie)
Román Zamiluj sa do mňa bol v roku 2021 našim druhým najpredávanejším titulom. Za pár mesiacov sa vypredal tak, že už nemáme na sklade ani jeden kus. Dúfame, že aj druhý, voľne nadväzujúci diel, sa vám bude páčiť.

august 2022:
Doktorkine recepty
: V prvej knihe receptov doktorky Slávky Mišíkovej sme vás predstavili 50 chutí cheesecake. V druhej to budú kávové recepty, alebo inak, ako si vychutnať kávu v nápojoch, sladkostiach aj jedle. Skvelé, chutné, netradičné recepty, ktoré proste musíte mať.

september 2022:
Stela Rouge:
sexi román od Stela Rouge u nás nemôže chýbať. Po sérii Sexi a divoko, Sexi a divoko 2, románe Urob mi to a vlani Nemravný návrh, pripravíme aj teraz jeden vášnivý román pre potešenie. Názov aj dej románu sú zatiaľ utajené 🙂

október: 2022.
Martina Hlubocká: historická love story
: spisovateľka Martina sa špecializuje na ľúbostné príbehy z historického obdobia. Píše veľmi zaujímavým štýlom a možno aj preto oba jej dva romány do roka vypredali. Nepoškvrnená povesť išla doslova na dračku a z Tajomného grófa máme len pár kusov. Vidiecka princezná vyšla pred Vianocami a dobre sa predáva. Nechajte sa prekvapiť ďalšou love story z jej pera, my sa už veľmi tešíme.

november 2022: Súkromné problémy: Kasandra. Po vyjdení románu Súkromné problémy Sebastian ste sa mnohí pýtali, ako pokračujú vzťahy súrodencov ďalej. Nedal by sa vydať ešte jeden román? Ako to dopadlo s Kasandrou? Na vašu žiadosť preto Hana Repová pokračuje v úspešnej ságe o súrodencoch, ktorá by mala vyjsť v novembri 2022.

Upozornenie: Názvy a poradie románov nie sú fixné a ešte môžu meniť s ohľadom na knižný trh a pripravenosť románov do tlace.

Ochrana osobných údajov

02/15/2022

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.