Edičný plán na rok 2018

Edičný plán na rok 2018

Aj tento rok pre vás pripravujeme nové knižné chuťovky. Aké? Čo plánujeme vydať? Zatiaľ sme pre vás vybrali tieto knižky a autorov: 

Edičný plán na rok 2018

máj 2018: Emily Beňová – V objatí manžela: V rozprávkach sa hovorí: a potom bola svadba a žili šťastne až do smrti. Ale ono to celkom tak neplatí. Melany a Sebastian na svadobnej ceste prežívajú tie najkrajšie okamihy. Ale iba do chvíle, keď do hry nevstúpi niekto tretí. Ten sa rozhodne znova zamiešať karty a Melany stojí pred otázkou, ktorá môže všetko zmeniť.

Dovolí, aby sa minulosť zopakovala? Alebo je všetko úplne inak, než sa na prvý pohľad javí? Pavučina intríg sa znova pokúsi rozbiť dva ľudské osudy a je len na nich, či to dovolia.

Román je dlho očakávanou záverečnou časťou predávanej série V objatí gentlemana, ktorá vás určite nenechá chladnými. Je ho možné čítať aj samostatne, bez prečítania predchádzajúcich častí.

 

jún 2018: Stela Rouge: Sexi zvrhlosti

Nie je možné sa jej dotknúť končekmi prstov, nie je možné ju načasovať, ovládnuť a pochopiť. Túžba… je ten najsilnejší motor. Ukradnite si ju pre seba, prepadnete jej a dovoľte jej prevrátiť váš život naruby.

Krásna Slovenka Stela vám podráždi zmysly a sexi Talian Enrico vás vynesie až kdesi za hranicu rozkoše. Lebo v sexe nie je zakázané nič. Dovolené je všetko. Táto kniha nie je vhodná pre moralistov. No tí, čo nemajú predsudky a sú ochotní vrhnúť sa do víru divokých orgií, ju budú milovať.

 

júl  2018: Dada S. Brezovská: Kúpeľná se(x)zóna

Kúpele: to sú liečba, oddych… ale aj množstvo príležitostí na nadväzovanie známostí. Nikto nezráta, koľko flirtov a krátkych lások sa odohralo v blízkosti termálnych prameňov. Vtipy, klebety a spomienky podávajú nespochybniteľné svedectvá o vedľajších účinkoch liečivej vody.

Aj ľahkovážna, sexom posadnutá Dženy túži po nezáväzných vzrušujúcich zážitkoch. Čerstvo rozvedená Ivana nedokáže krotiť kamarátkin temperament a nechtiac sa stáva súčasťou jej bláznivej naháňačky za chlapmi. Roman musí absolvovať povinný rekondičný pobyt poskytovaný zamestnávateľom a želá si len jedno – čím skôr sa vrátiť do prostredia, kde jeho zjazvená tvár už nepriťahuje zvedavé pohľady. Nela dostala od manžela k poukazu na relaxačný pobyt aj zvláštne poslanie. Má týždeň na uskutočnenie závažného životného rozhodnutia. Netuší však, že je vmanipulovaná do rafinovanej, vopred pripravenej hry.

Každý má svoje predstavy a očakávania, no do ich životov, snov a izieb vstupujú ďalšie osoby, osud mieša karty a hazardná hra začína. Čo sa stane, ak sa im plány a city vymknú spod kontroly?  

 

august 2018: Dominika Würl: Krátky čas na lásku

Pochopí, čo mal, až keď to stratí… Milan miluje Ninu a Milana zas Lucia. Trojuholník sa rozpadne, keď sa Lucii podarí Milana zviesť a dokáže mu tak, že nie je len sivou myškou, za ktorú ju všetci považujú.  Lenže ak to v začínajúcom vzťahu ťahá iba jeden, je takmer isté, že ten vzťah speje do záhuby. Uvedomí si Milan, čo v živote naozaj chce a potrebuje? A stihne to, kým nebude neskoro?

 

september 2018:  Michaela Galambošová: Klik sem, klik tam alebo Mami, (ne)ver internetu

SexySue nie je asi najvhodnejšia prezývka, pod ktorou sa možno zaregistrovať do mamičkovského fóra, ale Sue nikdy neplávala s davom. To, že sa vydala a túži po potomstve, neznamená, že si musí vybrať tématickú prezývku DojkaZuzka32. Profil nepožadoval od nej veľa informácií, nerýpal sa v jej nedokončenom vzdelaní, ako to robila internetová zoznamka, na ktorej ulovila manžela. Stačilo iba zaškrtnúť ženské pohlavie, dátum narodenia a fakt, že sa snaží o dieťa. Nahrať fotografiu nebude problém, veď v počítači ich má trilión. Sue ukrytá v púpave, Sue v repke olejnej, dokonca aj drsná verzia Sue na motorke. Tá je pre ňu obzvlášť vzácna. Pri jej fotení takmer dostala bitku od zarasteného metalového dedečka, od ktorého si akosi pozabudla pýtať povolenie na fotenie. Nahrala ju. Plne korešpondovala s imidžom šelmy, ktorý si chcela vybudovať.

 

október 2018: Magdaléna Lunáková: Láska cez telefón

Čo všetko by ste boli ochotní podstúpiť za predpokladu, že prídete o oboch rodičov? Emma prišla o otca pri autonehode a mama skončila na psychiatrii. Ak si chcela udržať svoju životnú úroveň, začala pracovať ako dievča na telefón.. Vzdychať do telefónu cudzím mužom nebolo nič príjemné. A aby toho nebolo málo, do vývrtky ju vytáča jej sexi arogantný sused.
Nemravné poznámky a vzrušujúce dotyky. Dokáže mu odolať ,alebo podľahne? A kto je záhadný Met, ktorý jej voláva na horúcu linku?
Toto všetko vás čaká v šteklivom románe Láska cez telefón.

november 2018: ešte vyberáme 

 

V prípade, ak všetko dobre klapne, vyjdú aj tieto publikácie:

100 receptov Zlatej varešky: Reagujúc na veľký záujem fanúšikov portálu Zlatá vareška, ktorý prináša videorecepty, sme sa rozhodli vydať kuchársku knihu so 100 najlepšími receptami Zlatej varešky. Táto fan page bola na Facebooku spustená 12. marca 2016, a priniesla na trh zrýchlené videorecepty na spôsob zahraničného portálu Tasty.  Hneď v začiatku zaznamenala obrovský záujem o videorecepty, ktoré prezentuje. V kuchárke vám prinesieme TOP 100 najlepších receptov, a čo je úplne najlepšie, všetky z nich budete mať na videu, pribalené ku kuchárke na USB kľúči. To tu ešte nebolo!

Jozef Tinka: Ako si „nezabiť“ dieťa po rozvode

Dve veci sa v živote dieťaťa považujú za najkritickejšie: tou prvou je smrť rodiča, prípadne oboch, a druhou rozvod. Fakt, že sa mama s otcom k sebe nesprávajú pekne, prestávajú sa ľúbiť a jeden z nich odchádza zo spoločného domova, spracúvajú deti každého veku veľmi ťažko. Pocit strachu a viny z tohto stavu si dokážu (neprávom) pripísať už trojročné deti…

Ako to urobiť, aby dieťa zvládlo rozvod s čo najmenšími škodami na duši? Ako jeden druhému odpustiť a zabezpečiť, aby sa dieťa nestalo rukojemníkom medzi dvomi rozhádanými rodičmi? Dozviete sa v tejto náučnej publikácii.

 

7 dôvodov, prečo by ste mali čítať knihy

04/30/2018

Ochrana osobných údajov

04/30/2018

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.