Čo vám prajú naši autori? Len to naj!

Čo vám prajú naši autori? Len to naj!

vianoce3Blížia sa najkrajšie sviatky roka.. Zároveň však v dnešnej dobe aj najvyťaženejšie a stresujúce. Pokoj v duši, príjemné chvíle v kruhu rodiny či súdržnosť.. Prečítajte si, čo vám prajú autori vydavateľstva BESTSELER.

bilavska2ZUZANA BILAVSKÁ
Milí čitatelia, milovníci kníh a priatelia!
Už je to rok, kedy sa na knižný trh dostala knižná novinka NENÁVIDÍM, MILUJEM, ku ktorej v letných mesiacoch pribudla OTROKYŃA LÁSKY. Touto cestou by som Vám rada vyjadrila obrovskú vďaku za podporu a množstvo motivujúcich a povzbudzujúcich odkazov. Iba vďaka Vám sa knihy dostali do rebríčkov najpredávanejších e-kníh a naďalej sa tešia úspešnému predaju.
Želám Vám krásne a pohodové sviatočné dni prežité v kruhu svojich rodín, priateľov a lások. Ani v Novom roku nezabúdajte na skvelé príbehy, ktorým pri ich písaní venujem okrem času aj srdce. Prajem Vám, aby ste boli úspešní a šťastní, všade naokolo rozdávali lásku a veľa, veľa úsmevov. Inšpirujte sa silou knižných hrdinov, ktorú v sebe nosia – nech Vás sprevádza na každom kroku a pomáha robiť správne rozhodnutia. Šteklivé napätie a vášeň nech korenia Vaše životy a robia ich pestrejšími. A nezabudnite: keď sa niekedy budete cítiť osamelí, radosť nájdete aj v iskrivých knihách o láske. Vaša Zuzana Bilavská.

Ružena Scherhauferová

RUŽENA SCHERHAUFEROVÁ
Vždy, keď prichádzajú Vianoce, som plná očakávania a zmocňuje sa ma také neidentifikovateľné vzrušenie. Takéto pocity mám už od detstva, pretože tieto sviatky boli pre mňa vždy jedinečné a výnimočné tým, že ma niekto obdaroval. Doma sme dodržiavali tradície štedrovečernej hostiny a tá mala pre mňa nepísané čaro.
Dnes sa už tá naozajstná pravosť týchto sviatkov zmenila. No napriek tomu pre mňa zostali rovnako krásne a ich príchod prežívam hekticky. Milujem predvianočný zhon, množstvo ľudí v obchodoch a nákupných centrách, náhliacich sa kupujúcich. Páčia sa mi trblietavé ozdoby, strieborné a zlaté girlandy, svietiace stromčeky, blikajúce farebnými svetlami.
Vianoce, to je spoločná večera rodiny okolo bohato prestretého stola, stretnutie s dospelými deťmi ako prejav lásky a súdržnosti, rozdávanie darčekov a spomínanie na tých, ktorí už medzi nami nie sú. Milujem čas, keď sa hodiny počas sviatočných dní zastavia a my sa lenivo povaľujeme pred televíznou obrazovkou, alebo chodíme na návštevy a prejedáme sa… ono to akosi k tým sviatkom patrí.
Ale nezabúdam na jednu dôležitú vec. Aby sme sa zase takto o rok stretli a ak budem ja a moja rodina zdravá, Vianoce sa stanú opäť jednou najkrajšou časťou môjho života a ja budem nesmierne šťastná 🙂

maackovaTATIANA MACKOVÁ
Numerologický súčet číslic roku 2016 je číslo 9. Deviatka je symbolom múdrosti, pochopenia a účasti. Vzácne to vlastnosti pre súčasný svet, a pritom také potrebné!
Preto všetkým ľuďom želám v novom roku veľa múdrych rozhodnutí, vďaka ktorým sa matky nebudú musieť báť o svoje deti. Želám nám, aby všetci pochopili, že život je príliš vzácny a krehký nato, aby sme si ho znepríjemňovali a ničili ho. Želám tiež každému, aby cítil účasť s trpiacimi, vďaka čomu by sa ľudia tejto malej planétky stali lepšími než doteraz. Želám zdravie, lásku a mier nášmu svetu, nech v ňom ľudia odložia zbrane a bojujú medzi sebou iba silou slova a ostrosťou pera.

 

Norbert OlveckýNORO OLVECKÝ
Milí čitatelia,
k blížiacim sa vianočným sviatkom dovoľte mi popriať vám veľa lásky, pokoja, mieru a radostných chvíľ v kruhu najbližších. Želám vám pevné zdravie, nech vás obchádzajú všetky nečakané diagnózy, iba jedna v podobe mojej knihy nech u vás na poličke tróni. Šťastné a veselé 🙂

 

galambosovaMICHAELA GALAMBOŠOVÁ
„Všetkým čitateľom prajem veľa pohody, pretože nemá zmysel stresovať sa nepodstatnými vecmi. Nezáleží na počte upečených koláčov (ani tých zjedených), naše domácnosti sa nemusia blyšťať ako reklama na čistiaci prostriedok.

Všetko, na čom záleží, je láska, tak vám ju prajem v akejkoľvek podobe 🙂 “

jarkovskaERIKA JARKOVSKÁ

Milí čitatelia, k blížiacim sa vianočným sviatkom vám prajem predovšetkým lásku a pokoj v duši. A keď zaznie zvon večerným šerom a ligot hviezd kraj objíme, nech radosť sa šíri svätým večerom a každý z vás si na blízkych spomenie. No nedá mi pri tejto príležitosti nespomenúť výrok veľkého Tekumseha, náčelníka Šónyov: „Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu, poďakuj za jedlo a radosť zo života, za všetko čo máš. Ak ale nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu v sebe.“

Áno, naozaj si myslím, že ak s dobrom a pokorou začneme všetci od seba, tento svet má nádej stať sa o niečo lepším. Nech sme teda v roku 2016 zdraví a nič nás nekvári, ale najmä nech si mocní tohto sveta zachovajú súdnosť v mysliach, aby všetci mohli pokojne žiť a pracovať a plniť sny nielen sebe, ale aj iným.

 

BBlanka SvobodováLANKA SVOBODOVÁ
Pod stromeček všem čtenářům přeji, ať hodí za hlavu všední starosti, práci, přemíru vaření, vynucené návštěvy, přepečlivé uklízení.  Vezměte svého nejbližšího (ať partnera, dítě, nebo psa:-) a vyrazte do přírody, do kavárny, zalezte po uši do peřin s dobrou knihou:-)

Protože umět si užít čas podle sebe, je ta nejlepší investice. Mějte krásné a klidné Vánoce.

Soňa RebrováSOŇA REBROVÁ

Ja by som chcela všetkým ľuďom popriať to, čo sa nedá splniť: Aby boli všetci zdraví, šťastní, rozumeli si navzájom a pomáhali si. Žiaľ, v mnohých ľuďoch už panuje beznádej, politická situácia sa nelepší, mnohí Slováci žijú na hranici životného minima. Aj to málo, čo zarobíme, nám často štát zoberie.. Mnohí ľudia si závidia, ak má jeden viac ako druhý, neprajú si navzájom. Ale často len preto, že sú nešťastní.

A preto by som všetkým priala, aby ste boli ŠŤASTNÍ. Pretože keď budete šťastní, nebudete mať potrebu ubližovať či vyvršovať sa. Keď ste zdravý, ste tiež šťastný. Keď budete šťastní, budete mať energiu pomôcť. Keď budete mať dobrú výplatu, budete šťastný, lebo svojej rodine doprajete, čo potrebuje.. A preto vám prajem, aby ste na vlastnej koži pocítili prílev šťastia a užili si ho. Nech vám ostane v srdci po celý rok 2016.

Stretnutie 30 spisovateľov

12/03/2015

Novinky v zdaňovaní autorských honorárov

12/03/2015

One Thought on Čo vám prajú naši autori? Len to naj!

  1. Pekne a od srdca napisane. Od vsetkych. Jedine,co by nemuselo byt sucastou nasho sveta je egoizmus. Je to pliaga vsetkeho zleho. Mam rad Vianoce, pretoze aspon na malu chvilu mozeme pocitit iny svet. Plny lasky, pokoja a radosti. Ludia sa aspon snazia byt k sebe milsi. Neublizuju si. Kiez by sme taketo dni pocitovali castejsie.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.