Aké novinky chystáme?

Aké novinky chystáme?

stare-knihyAké nové romány pre vás v najbližšej dobe pripravujeme? Nuž, ako inak, horúce, voňavé a vášnivé príbehy o láske, nebude však chýbať ani napínavý príbeh z medicínskeho prostredia.

Michaela Galambošová: Manipulátor
Je sympatický, milý, usmievavý, na všetko má odpoveď. A predsa sa v jeho prítomnosti necítite príjemne, a vaše sebavedomie sa scvrkáva na nepatrnú bodku. Podobný príbeh zažíva aj krehká študentka Eva. Keď sa zoznámi s Jozefom, ktorý sa pýši zdravým
zdravým životným štýlom, záujmom o alternatívnu medicínu a vyšportovanou postavou, rozum ju presviedča, že by mohol byť dokonalým partnerom. Napriek vnútorným pochybnostiam vhupne do vzťahu rovnými nohami.

Z Jozefa sa však vykľuje psychický tyran, zameraný na svoje potreby a ciele. On je úžasný a dokonalý, Eva je príliš tučná, nedôsledne upratuje, nechce mu počas voľna zadarmo pomáhať na výstavbe jeho vysneného zrubu. V podstate môže vlastne hádam za všetko… Svojimi poznámkami a zhadzovaním dostáva Evu až na hranicu únosnosti.

Ako sa však dostať z područia manipulátora? Dokáže sa Eva vyslobodiť spod znôšky jeho lží, presviedčania a klamstiev, alebo ju ovplyvní tak, že s ním navždy spúta svoj život?

Zuzana Bilavská: Otrokyňa lásky
Sú ľudia, ktorí to majú v sexe radi pekelne horúco. Takí sú aj Alexander a Júlia. On chce byť tvrdým pánom, ktorý vládne pevnou rukou nad svojou hračkou, ona oddanou služobníčkou, ktorá bude trestaná. Nájde pán svoju subinku, a ona svojho pána?

Keď sa zoznámia Alexander, majiteľ siete hotelov, a študentka Júlia, okamžite zistia, že majú rovnaké potreby. Uzavrú medzi sebou dohodu, podľa ktorej bude ona dve mesiace posledných prázdnin na vysokej škole tráviť u neho, a poslúchať svojho pána na slovo. Leto sa tak razom zmení na chvíle vášnivého milovania. Za každé neuposlúchnutie pánových rozkazov nasleduje trest, ktorý ona musí splniť. A urobí to veľmi rada…

Počas vášnivých chvíľ sa Júlia do Alexandra zaľúbi, neskôr však zistí, že je ženatý. A jeho dobehne minulosť, keď si uvedomí, že Júliu vlastne dobre pozná, a že jej ide o život … Dokážu spoločne prekonať prekážky, čo sa im začali stavať do cesty? Čo urobí Alexander, keď zistí, že v tomto vzťahu už nejde len o horúci a vášnivý sex, ale že Júliu ľúbi? On však lásku doteraz nepoznal, a nevie, ako s ňou narábať. Dokáže získať dámu svojho srdca, subinku, oddanú pánovi?

Noro Ölvecký: Nečakaná diagnóza
Peter Rybanský, jediný syn biológa Tomáša a zdravotnej sestry Klaudie, náhle ochorie a je hospitalizovaný na infekčnej klinike. Napriek veľkému úsiliu sa primárke Markovej a tímu lekárov nepodarí určiť správnu diagnózu a jeho stav sa zhoršuje. Do boja o synov život vstupuje aj Tomáš. Keď mu vďaka skúsenostiam a vedomostiam z biológie skrsne v hlave podozrenie, o akú chorobu môže ísť, bez váhania sa púšťa do pátrania po jej pôvodcovi a robí všetko preto, aby svoje domnienky potvrdil alebo vyvrátil.

Nádeje vkladá do rýchlej a spoľahlivej diagnostickej metódy, ktorú vykonáva súkromné laboratórium Diagnostik. Práve tam natrafí na bývalú lásku, molekulárnu biologičku Zuzanu Danišovú, ktorá mu ochotne vyjde v ústrety a snaží sa mu zo všetkých síl pomôcť, hoci sama prežíva ťažké obdobie so žiarlivým manželom Patrikom.

Potvrdí sa u Petra diagnóza, ktorá sa na Slovensku dosiaľ nevyskytla a pri ktorej môže pomôcť iba včas začatá liečba a niekedy ani tá nie? Podarí sa Tomášovi ubrániť spomienkam na minulosť, ktoré mu prinesie stretnutie so Zuzanou? Je to začiatok epidémie? Parazit nepozná zľutovanie a ďalší prípad ochorenia je na svete.

Jarkovská krstila novú knihu

05/21/2015

Story of My Life

05/21/2015

One Thought on Aké novinky chystáme?

  1. Želám všetko dobré vydavateľstvu aj autorom. Nech sa všetkým darí!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.